Outsourcing IT

Wiele małych i średnich przedsiębiorstw staje przed trudnościami wynikającymi z teleinformatyzacji  swojego biznesu. Jest to tym bardziej kłopotliwe, gdy branża w której pracujesz jest zagadnieniowo mocno rozbieżna z IT.

Spychany często na dalszy plan problem potrafi boleśnie o sobie przypomnieć w najmniej oczekiwanym momencie. Wyobraź sobie, co się zdanie, gdy nie zagwarantujesz ciągłości pracy swojego biznesu,  poprzez utratę łączności ze światem, brak możliwości drukowania, albo gdy stracisz wrażliwe i newralgiczne dane?  Czy stać Cię na wielogodzinny przestój w pracy?

 

Najczęściej sięgasz wówczas po pomoc u znajomych, albo znajomych znajomych,  o niewystarczającej wiedzy informatycznej. Nie do końca należy się temu dziwić – zatrudnienie informatyka  to duże obciążenie finansowe. Z kolei umowy zlecenia,  nie gwarantują zachowania ciągłości Twojej pracy.

 

Rozwiązaniem pośrednim jest outsourcing IT, czyli przekazanie obsługi  informatycznej zewnętrznej firmie. Wbrew Twoim obawom nie jest to  rozwiązanie tylko dla międzynarodowych korporacji;  takie firmy mą swoje rozbudowane działy IT (projektowania usług, przekazywania usług i eksploatacji usług, czyli mówiąc  prościej, programistów, kierowników projektów, administratorów, działy wsparcia/utrzymania).

 

Rozwój sektora IT i konkurencja  sprawiły, że za rozsądną kwotę można uzyskać stałą i profesjonalną pomoc w zarządzaniu sprzętem i oprogramowaniem, a także wdrożenia nowych technologii. IT dziś- to nieodłączna część sprawnie funkcjonującego, nowoczesnego biznesu.

 

Skorzystaj z konsultacji

Jeżeli chcesz prowadzić biznes w komfortowych, bezpiecznych  warunkach, a do tego wydajnie, skorzystaj z konsultacji odnośnie outsourcingu IT oferowanego przez nas.  Chętnie udzielimy wszelkich informacji


Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza:
Formularz został wysłany, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!