Pakiety serwisowe

Pomagam Tobie nakreślić śmiałe cele dla obszaru IT i realizować je w ramach dostępnego czasu i budżetu. Wspieram Ciebie w wyborze technologii. Dostarczam nowoczesne wsparcie dla kluczowych procesów. Itcomit jest firmą informatyczną z Poznania, ale świadczę usługi informatyczne na terenie całego kraju.

Obniżam koszty. Skracam czasy reakcji na zmiany. Podnoszę konkurencyjność biznesu.

Pakiet:

Bezpłatny
Zawsze możesz zadzwonić po poradę
F1
Pakiet bezpłatny+
 
Kompleksowe utrzymanie infrastruktury IT i zapewnienie zachowania ciągłości pracy biznesu; przegląd, konserwacja sprzętu komputerowego, peryferyjnego oraz użytkowanego oprogramowania, naprawa fizyczna sprzętu komputerowego i peryferyjnego.  Prace konserwacyjne mogą odbywać się w godzinach zamknięcia przedsiębiorstwa.
Sprzęt zastępczny na czas naprawy  (komputer, drukarka, urządzenie sieciowe) - bezpłatnie
Ilość godzin serwisowych w pakiecie -8/mc
Cena godzin dodatkowych - 70 zł/h
Cena pakietu od 350 zł netto

Opiekę serwisową /outsourcing it, sprawuję w formie pracy zdalnej i stałych cyklicznych wizyt w siedzibie Twojej firmy. Udzielam wsparcia dla bieżących zgłoszeń od użytkowników - w zakresie oprogramowania i sprzętu biurowego oraz peryferyjnego.  W ramach obsługi informatycznej prowadzę okresowe konserwacje i naprawy sprzętu komputerowego, a także  dostarczam wymagane przez Ciebie zasoby w zakresie sprzętu zastępczego.

 

Outsourcing IT


Outsourcing IT pozwoli Tobie cieszyć się się najnowocześniejszymi rozwiązaniami informatycznymi oraz profesjonalną ich obsługą bez tworzenia w firmie osobnej komórki organizacyjnej. W razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, pomogę Tobie w bardzo krótkim czasie. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma – otrzymasz szybką i fachową pomoc.

Outsourcing informatyczny


Outsourcing informatyczny stosowany jest przez wiele firm, które doceniają to nowoczesne rozwiązanie. Jeżeli interesuje Cię obsługa informatyczna na najwyższym poziomie, lecz przy zachowaniu rozsądnej ceny – moja usługa skierowana jest właśnie do Ciebie. Zapraszam do współpracy!

Usługi informatyczne


Praktycznie każda firma w swojej działalności wykorzystuje sprzęt IT – komputery, serwery, drukarki, dlatego warto zadbać o usługi informatyczne na wysokim poziomie i świadczone w możliwie krótkich czasach reakcji.
Poznań i powiat  to główne miejsce mojej działalności, ale dzięki programom do pracy zdalnej z powodzeniem obsługuję Klientów z całej Polski.


 
Zakres działań outsourcingu informatycznego jest bardzo szeroki, wśród najpopularniejszych zleceń obsługi informatycznej możemy wymienić:

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną - to kompleksowa usługa zarządzania środowiskiem komputerowym (komputerami stacjonarnymi, przenośnymi, drukarkami, serwerami plików, serwerami wydruku) na wszystkich etapach jego życia, poczynając od procesu zakupu infrastruktury informatycznej, poprzez instalację nowego sprzętu, dystrybucją oprogramowania, przeprowadzanie procesu wszelkich zmian i uaktualnień, serwisowanie całej platformy, aż po utylizację zużytego sprzętu.
  • Odtwarzanie środowiska IT po awarii - identyfikacja obszarów krytycznych i analiza wpływu katastrofy na działalność biznesu, ocena i oszacowanie ryzyka w oparciu o analizę głównych procesów biznesowych, opracowanie planów zapewniających ciągłość procesów biznesowych - BCP (w tym planu likwidacji skutków potencjalnej awarii poprzez wirtualizację i nadmiarowość zasobów) oraz wdrożenie, przeprowadzeniu testów i stałą aktualizacja tych planów.
  • Zarządzanie aplikacjami - czyli utrzymywanie wysokiej dostępności krytycznych dla przedsiębiorstwa aplikacji, takich jak np. systemy ERP, CRM polegające na stworzeniu odpowiedniej architektury systemu, pro aktywne działania zapobiegające awariom, instalację zaawansowanych systemów monitorujących środowisko.
 
MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?

Skontaktuj się ze mną.
Razem określimy Twoje potrzeby!

Maciej Woś
506-875-124

Formularz kontaktowy


Skontaktuj się ze mną za pomocą formularza:
Formularz został wysłany, dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola!