Szkolenia IT

Jednym z ciekawszych elementów mojej oferty są szkolenia IT. Moje zajęcia stanowią znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą poznać tajniki prowadzenia internetowego biznesu oraz tych, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci. Praktyczne informacje przekazywane przez mnie z pewnością pomogą Ci lepiej zrozumieć działanie systemów informatycznych.

W dzisiejszych czasach, warto wiedzieć jakie zagrożenia czyhają na nas w Internecie. Zapoznam Cię ze sposobami działań cyberprzestępców, tak abyś mógł prowadzić swoją działalność w Internecie bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od tego jaka jest Twoja wiedza na temat środowiska internetowego, zajęcia stanowią optymalne rozwiązanie. Każdy może skorzystać z możliwości jakie dają moje szkolenia IT.

Niewątpliwym atutem mojej oferty jest to, że nawet najbardziej skomplikowane kwestie jestem w stanie przekazać w sposób zrozumiały dla wszystkich uczestników zajęć. Moje szkolenie składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest wykład, na którym przekazuję informacje teoretyczne, natomiast druga część to laboratoria komputerowe umożliwiające skonfrontowanie zdobytej wiedzy z praktyką.

 

Dowiedz się więcej